ru ua
Більше 15 років ми є експертами в області конусно-променевої томографії в стоматології та оторінолярінгології. Сотні лікарів довіряють нашому рівню сервісу, якості та можливостям діагностики.
Он-лайн направлення
Більше ніяких паперів. Вкажіть номер телефону пацієнта і виберіть необхідні послуги. Ви сформуєте електронний напрям, а наш диспетчер зв'яжеться і призначить Вашого пацієнта в зручний для нього час.
Особистий кабінет
Всі дослідження Ваших пацієнтів будуть доступні для Вас в особистому кабінеті.
Бонусна програма
На все дослідження, направлені вами, нараховуються бонуси. Кількість бонусів будуть відображатися у Вашому особистому кабінеті. При необхідності Ви можете списати бонуси на будь-яке дослідження. У цьому випадку дослідження для Вашого пацієнта буде безкоштовним.
Чому лікарі довіряють діагностику центрам 3D Point
Унікальні рішення
Комфорт
Уважний персонал і зручна локація створять комфорт для Вашого пацієнта.
Безпека
«ЗЕЛЕНА» ТОМОГРАФІЯ. Інноваційна технологія наднизької променевого навантаження. Чудова якість зображення завдяки швидкому скануванню. Всього 9 секунд.
Вартість
Доступна вартість дослідження. Знижки на повторні дослідження. Безкоштовний висновок лікаря-рентгенолога для ЛОР досліджень.
Підтримка
Он-лайн сервіс роботи програмного забезпечення. Консультації з медичних аспектів та співпраці.
Навчання
Для вас безкоштовно, регулярно проводяться майстер-класи по роботі з програмним забезпеченням. Участь в наших навчальних заходах на спеціальних умовах.
Універсальні рішення для всіх фахівців
Для отоларингологів:
Сучасний та інформативний метод діагностики запальних та інфекційних процесів, пухлин, травм порожнини носа і придаткових пазух носа (ППН), середнього і внутрішнього вуха (пірамід скроневих кісток).
Для терапевтів стоматологів і ендодонтистів:
Діагностика анатомії і аномалій розвитку коренів і кореневих каналів. Уточнення поширеності запальних процесів періодонта і пародонту. Контроль ефективності ендодонтичного лікування. Діагностика прихованих каріозних порожнин, тріщин, переломів, перфораций.
Для стоматологів хірургів та імплантологів:
Діагностика хірургічної стоматологічної патології: ретенція і дистопія зубів, полідентія, захворювання, пухлини і пухлиноподібні захворювання, запальні процеси в щелепах, чужорідні тіла і т.д. Планування дентальної імплантації, реконструктивних втручань. Використання стереолітографічних хірургічних шаблонів при плануванні операцій дентальної імплантації, а також створення стереолітеографічних моделей досліджуваних об'єктів.
Для ортодонтів:
На КЛКТ простіше і точніше визначити розміри альвеолярного гребеня і компактних пластинок, оцінити пародонтологічний статус пацієнта, його зуби (включаючи ретінірованні і надкомплектні), їх співвідношення з розташованими поруч структурами, а також стан скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Крім того, на основі знімків КЛКТ легко можна отримати точні двовимірні зображення, наприклад, ортопантомограми і ТРГ.
Для стоматологів-ортопедів:
Оцінка якості проведеного ендодонтичного лікування і виключення наявності хронічних вогнищ запалення при плануванні реабілітації пацієнтів. Діагностика захворювань СНЩС. Оцінка стану пародонту опорних зубів.
Заявка на співпрацю
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо, щоб проконсультувати Вас!